O NAS

Global Operative to firma założona przez osoby mające doświadczenie na rynku leasingu pracowniczego. Z racji przeszłych doświadczeń koncentrujemy się na branżach związanych z obróbką stali i innych metali. Głównie świadczymy usługi dla przedsiębiorstw z branż:

  • Obróbki konstrukcji stalowych
  • Stoczniowej
  • Kolejowej i związanych z innymi rodzajami transportu
  • Budowlanej

Z racji koncentracji na wyżej wymienionych obszarach, posiadamy know-how niezbędny do skutecznego zaspokajania potrzeb naszych Partnerów biznesowych. Odróżnia nas to od wielu podmiotów, szczególnie agencji pracy, które działając „szeroko”, nie znają specyfiki związanej z wymaganiami określonych branż.

Wiedza ta obejmuje zarówno zagadnienia związane z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych, jak i fachowe wiadomości z zakresu obróbki konstrukcji stalowych, ze szczególnym uwzględnieniem procesów spawania.

Nasze atuty – z korzyścią dla Państwa firmy

W szczególności pragniemy zwrócić uwagę na proces współpracy oraz wewnętrzne procedury, mające na celu skuteczne zrealizowanie procesów rekrutacyjnych, a w ich konsekwencji zatrudnienia profesjonalnych i wydajnych pracowników, realizujących działania na rzecz Państwa przedsiębiorstwa.

Działając w branży personalnej, wiemy jak ważni są ludzie i kontakt z nimi. Dlatego wszelkie działania związane z procesem współpracy z Państwa firmą realizowane są przez dedykowanego koordynatora.

Jest to osoba posiadająca zarówno interdyscyplinarne kwalifikacje związane z procesami rekrutacyjnymi, jak i wiedzę z zakresu obróbki konstrukcji stalowych.

Koordynator uczestniczy w próbach spawalniczych oraz innych testach związanych z rekrutacją pracowników. Dzięki temu nabywa wiedzę o Państwa specyficznych potrzebach, co pozwala
w krótkim czasie rekrutować osoby spełniające Państwa wymagania.

Nasz zespół korzysta z wielu nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych, co zapewnia dostęp do szerokiego grona kandydatów oraz ich szybką i optymalną selekcję. W konsekwencji możemy szybko i sprawnie rekrutować osoby spełniające Państwa wstępne wymagania, a następnie weryfikować ich kwalifikacje podczas prób i testów na terenie Państwa firmy.

Znając specyfikę lokalnego rynku aglomeracji wrocławskiej, działamy w skali całego kraju, oferując Państwu wykwalifikowanych pracowników, którym zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych warunkach, pozwalających skoncentrować się na wydajnej pracy na rzecz Państwa firmy.